Letos vás po Silvestru hlava bolet nemusí… Spolehněte se na naše čajové superhrdiny!

Nový rok, nové příležitosti, nové výzvy a k tomu všemu jako bonus… kocovina? Letos se klidně nechte unést a oslavujte, co hrdlo ráčí. Máme pro vás pár triků, jak přežít novoroční kocovinu s grácií a lehkostí. A co je nejlepší – všechny jsou plné přírodní energie. Pojďme se tedy společně vydat na cestu k novoročnímu já s úsměvem na tváři a hrnkem skvělého čaje v ruce!Čaje, které vás postaví na nohy.
Letos se nemusíte trápit. Naši čajoví superhrdinové vás dostanou z kocoviny raz dva!

Mátový čaj – Osvěžení pro tělo a mysl

Máta je známá svými osvěžujícími vlastnostmi. Mátový čaj zklidňuje žaludek a mírní nevolnost. Osvěžující aroma a povzbuzující síla máty jsou právě to, co potřebujete, abyste vyskočili z postele a řekli novoroční kocovině „Ne, dnes ne!“.

Zázvorový čaj – Pro zahřátí a posílení imunity

Zázvor není jen koření do vánočního pečiva – je to taky váš spolehlivý společník v boji proti kocovině. Zázvorový čaj zahřeje vaše tělo, je skvělý na podporu trávení, ale zároveň vás naplní energií a dodá sílu postavit se tváří v tvář novým začátkům, ať už jste toho během silvestrovské noci vypili sebevíc.
 

Kopřivový čaj – Detoxikace a očista těla

Kopřivy? Možná se zdají obyčejné. Ale nepodceňujte jejich sílu. Kopřiva je známá svým detoxikačním účinkem. Pití kopřivového čaje pomáhá tělu zbavit se toxických látek a urychlit proces regenerace.

Šípkový čaj – Postaví vás zpátky na nohy

Bohatá nálož vitamínu C a sladké aroma šípkového čaje vám zpříjemní vstup do nového roku a pomůže vám elegantně proplout nástrahami prvních hodin nového roku. Podpořte svůj imunitní systém a vraťte tělu potřebné zásoby vitality. Dlouhodobé pití šípkového čaje navíc zvyšuje odolnost vůči infekcím.

Rakytníkový čaj – Spousta energie a vitamínů

Rakytník je superhrdina plný vitaminů a minerálů, který přijde na pomoc vašemu oslabenému tělu. Užijte si kousíček zázraku přírody v hrníčku rakytníkového čaje a vraťte se zpátky do hry. Pár doušků, a budete jak vyměnění – svěží a posilnění!

Pu-erh čaj – Posílení trávení a detoxikace

Pu-erh, to je pomocník, který posílí trávení a zrychlí detoxikaci. Po jednom nebo dvou… hrníčcích čaje se budete cítit, jako byste ani neslavili.

 

Věříme, že i díky našim čajům vyjdete ze souboje s novoroční kocovinou jako absolutní vítězové. Kromě popíjení toho správného čaje je pro rychlý restart samozřejmě klíčový i dostatek odpočinku a co nejsvižnější návrat k běžnému režimu. Ale s tím už si jistě poradíte. My Vám přejeme co nejúspěšnější vykročení do roku 2024, hodně sil, zdraví, nových začátků a samozřejmě spoustu skvělého čaje!

Na zdraví!